Blog

iPad v rukou archelogů

Možná jste tu zprávu zaznamenali, nebo na ni narazili náhodou - archelogové pracující v Pompejích využívají ke své práci iPad. Samozřejmě každá podobná zpráva o netradičním nasazení iPadu je velmi zajímavá nejen pro marketingové oddělení Apple.

Jak přidat druhou platební kartu k iTunes účtu

Krátká odpověď - nijak, iTunes účet není na takovou konstrukci dělaný. Pokud ale potřebujete, aby byl software z iTunes store koupený třeba na firemní kartu, pak nejjednodušší způsob je změnit dočasně údaje

SuperApple.cz stále nefunguje

Populární server SuperApple.cz, který v podstatě přetáhl čtenáře MujMacu má stále technické problémy a je na štíru jak s konektivitou tak i s obsahem. Podle vyjádření provozovatele došlo k selhání RAIDU a data jsou obnovována ze zálohy.

Inkling

Když jsem poprvé viděl iPad, tak jsem patřil spíše do skupiny pochybovačů - na co to zařízení vlastně je? A pro koho? Počítač (mac) je stejně lepší...

Ovšem s postupem času a hlavně s chytrými aplikacemi jsem byl nucen svůj názor změnit. …

iOS 4.1 na iPhone 3G

Včera jsem nainstaloval iOS 4.1 na iPhone 3G a musím s nadšedním konstatovat, že se z mého iPhone zase znovy stal použitelný přístroj. Rychlost je asi na úrovni iOS 3.1.

Po instalaci update vše zůstalo nastavené tak, jak bylo - žádné ikonky se nepohnuly a všechny aplikace, které používám, fungují. iOS obsahuje watchdog, který odstřelí aplikaci, která neodpovídá deset sekund a to se stávalo na iOS 4.0.x docela často.

PayBySMS 1.0.2 v AppStore

V AppStore je dostupná nová verze aplikace PayBySMS, která přidává podporu pro Plzeň. Přímý odkaz do AppStore

iTunes 10

iTunes 10 je dostupné přes Software Update a tak si všichni natěšení uživatelé Apple mohou stáhnout novou verzi a stát se součástí nové sociální sítě Ping. Nebo ne? 

Ne, Ping není v České republice dostupný. …

Dotazy? Komentáře? Chtěli byste aplikaci pro iPhone? Kontaktujte mne!